Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretknight

    aktív tag

    válasz rendzso #122804 üzenetére

    Tanulságos eset a Tiny-vel kapcsolatban.
    Ezer éve rendelek tőlük.Egyszer volt velük problémám amikor azt állították hogy én nem vettem át a cuccot amit küldtek,ezért visszavitte nekik a posta.Ez nem volt igaz,de azzal orvosolták hogy kaptam pontokat amit levásárolhattam.Végül rosszul nem jártam.Akkor egy évig nem rendeltem tőlük semmit.Az elmúlt időkben kb. 20 teló rendelésem volt tőlük.Az egyik kissé viharvert volt,konkrétan mintha már használták volna,de azóta is jól működik.De ezen kívül minden rendben volt.Két hete is rendeltem EU Germany raktárból egy telót.Na ez a nyomonkövetés szerint még németben megrekedt.Írtam nekik hogy végigkérdeztem a DHL-t a magyar postát,de magyarba ez a csomag nem jött át.Tehát a feladónak kell indítania egy nyomozást.
    Erre napokig semmi válasz.A 3. levelemben megirtam hogy paypal dispute-t indítok.Erre kaptam választ,hogy ellenőrizzem hogy jó címet adtam e meg és kérdezősködjek a postákon, DE amúgy ők az adott order számon nem küldtek semmit. ??????? Na mondom,ezek hülyék. Az utolsó levelemben becsatoltam a számlát és azonnali intézkedést kértem. A holnapi napot még meghagyom,mert kiváncsi vagyok mit reagálnak,de holnapután elindítom a paypal reklamációt.
    Hogy mi a tanulság? Hát nem tudom :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák