Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    Ha valaki nem tudja eldönteni hogy neki kell e a B20 a 4G esetében,az kb így fogjon hozzá

    Az eddigi 3G-t helyileg hol használtam nagyobbrészt és milyen gyakorisággal kellett esetleg máshol.

    1 ha többségben van a főváros illetve a nagyobb városok és a Balaton nagyrészt akkor nem kell B20,mert anélkül is lesz 4G,az a kevés alkalom meg amikor másik helyen van az ember kibirható 3G-vel is vagy akár net nélkül is,de ezt elkell dönteni
    2 ha az 1-es ponton kívűl,vidéken kell a 4G nagyobbrészt ,akkor fontos a B20

    pld amíg nem volt 4G-s telefonom én is tipródtam rajt,mert annyi a fals info még most is hogy az átlag user nehezen tudja kivenni neki mennyire kell a B20
    Amióta B20 nélküli 4G-s telefonom van,teljesen megnyugodtam hogy nekem nem is hiányzik a B20.
    A lakóhelyemen,a melóhelyemen és a fővárosban van 4G-s netem és nekem ez bőven elég.Az előfordulási helyem kb 80%-át ezek teszik ki.
    Külföldre ritkán megyek,de ha megyek is nem mobilnetezek.
    Vidéken sem nagyon járok,de pld a múltkor ahol voltam is tudtam netezni hisz volt 3G.Kibírtam a 4G hiányát.

    Szóval mindenekelőtt döntse el mindenki hogy hol akarja használni a mobilnetjét.

Új hozzászólás Aktív témák