Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz #79335424 #114297 üzenetére

    Szia! Én ha kint vagyok a telót telefonálásra és max net megosztóként használom. Az android nekem nem megfelelő felület főleg, ha egy több ezer(!) képlettel ellátott excel file-al kell dolgozni. Én ragaszkodom a normális fényviszonyokhoz a szemem miatt és nem dugdozok egy alapból gagyi TV-re telefont!. Elég egy elb@szott TV és ott maradok telefon nélkül. A telefonon az össze olyan funkció ami nem a telefonáláshoz kell egy szükséges "eszközpótló" szerkezet DE nálam soha nem fogja kiváltani céleszközöket, csak ideiglenes megoldásként!
    Ne is próbáld elmagyarázni, hogy miért jó az ha a zsebedben van a "csodagép", mert pontosan tudom mi mire jó. Sőt tovább megyek ki is próbáltam. Nem véletlenül vettem felső kategóriás telót. De még ez sem alkalmas kielégíteni az igényeimet, viszont cserébe nem kell vele szarakodni mert megbízhatóan működik minden körülmény között, tavaly augusztus óta.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák