Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Malibutomi #21006 üzenetére

    Én különbséget tennék a között, hogy dx12 alatt gyorsul egy termék egy jó játéknál, fogjuk rá a total warra és a között hogy a nagyon rosszul megírt játékok hangyányival kevésbé futnak szarul az AMD-n, de azon sem vitézkednek a látványvilághoz képest pláne. Jelenleg többnyire erről van szó, quantum break, a világ legnépszerűbb stratégiai játéka aminek a nevét sem tudom de úgy néz ki mint red alert 2 és lehetne még párat találni ahol igazából azt nem érteni hogy miért nem directx9-el csinálták meg azt a kinézetet. Szerintem sokan erre is gondolnak, az előny irreleváns AMD-nek mert a kakiból nem csinál gyémántot, marad pont olyan barna mint nvidián. Ami meg igényes dx12 cím az azért elmegyeget szépen a zöld kártyán is és valószínű ez nem fog változni markánsan, persze minden lehet.

    cyberkind: gondolom arra gondolt hogy mivel nála gyorsul a may payne kinézetű játék 10%-ot ezért nagyon fasza. Az hogy hogyan néz ki és az a 10% mit is jelent a valóságban...mellékes. Számokkal igazolt dolgot írt és kész, a csúsztatás a mestersége. Milyen élénken bennem él amikor a 480-as megjelenés előtt a 150wattos fogyasztásra húztam a szám és jött a szokásos sejtelmes kijelentéseivel hogy nem úgy van az....meg fogok lepődni..meglepődtem, 200 watt :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák