Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyi^

    senior tag

    válasz Cifu #49207 üzenetére

    290X és 390X között eltelt 1.5év.
    2080 és 2080S között eltelt 10 hónap.

    Most meg karácsony előtt 90% hogy kapunk 3070S/Ti 16GB és 3080S/Ti 20GB refresht igazából <3 hónapon belül. A számítás technikai vagy bármilyen jobban pörgő tech piac mind olyan hogy viszonylag gyorsan "elévül". De az megint más ha igazából kiadhatták volna ezt a "csúcskártyát" most 20GB VRAM-mal mondjuk 799-849USD-ért, aztán legrosszabb esetben árat vágnak rajta később ha kell. Így viszont a tech sajtó és néhány outlet biztosan érdekesen fog reagálni ezekre a termékekre, de ezt lehet csak én látom így...

    (#49213) atok666: Az aki rögtön vett RTX 3080-at már most (feltéve ha jutott belőle), ott fel se merült hogy várjon 1-2 hónapot, hogy bármikor is mérlegelni kelljen RX 6800/6900XT vs. RTX 3080 között. Mert nekik most kellett a leggyorsabb NV kártya (ami még kvázi megfizethető), tehát nincs mihez képest magát rosszul érezniük, mert a zöld oldalon saját döntésüknek és pénztárcájuknak megfelelően vásároltak.

    Én viszont ha még csak nem is érdekelnének az AMD új kártyái, de ilyeneket látok kergngeni a neten, akkor talán lehet nem sietnék 700-800 dolláért új kártyát venni. De az én vagyok...

    -Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

Új hozzászólás Aktív témák