Új hozzászólás Aktív témák

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz grigo #41072 üzenetére

    A megérthetetlen női logika... :DDD Erdőbe, rallyt nézni egy csaj miben jött múlt hétvégén? Magassarkúban!
    Komka legtöbbször Bakos Márkkal szokott együtt fotózni, ő (is) szokott feltenni ugyanolyan képeket. De valóban, néha mások rendkívül hamar hasonló képeket készítenek. Azt sajnálom, hogy a maraton során az almágyi templom az előzetes híresztelésekkel szemben nem fotósbarátiasan volt kivilágítva. Így a kutyafuttában készült tejutas-templomos képeimet menthetetlenül elsz..tam, helyszínen nem tűnt fel, hogy 9 sec-es expónál is visszahúzhatatlanul kiég az épület. Mentségemre legyen mondva, hogy hajnal óta talpon voltam és a szemeim akkor már keresztben álltak. Szerencsére Ajnácskő előtt is megálltam, lőttem onnan is pár tejutas képet a templomról. Azokon nem égett ki annyira a templom, de nem lettek jók. A felhőzet miatt medián stack-kel nem lehet az eget jól összerakni. Hagyományos módszerrel, 1 képből kidolgozva viszont a hendikeppes 650D-mmel ISO-3200-n borzalmas a zaj.

    Szűrő: kitobira (58 mm?) a Hoya Pro1D CPL nem túl vészes árban, minősége engem meggyőzött. De jó még a Kenko is.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák