Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi021

    újonc

    Sziasztok!

    Mindig tudtam, hogy létezik a svéd márka, de különösebben soha nem érdekelt (hozzá teszem kocsim se volt eddig)... viszont autóvásárlásra szántam el magam és egy véletlen folytán látókörömbe került egy V60as Volvo 1.6D Drive. 2012-es évjáratú Kinect + navi és ülésfűtés. Nekem mint földi halandónak ez maga a menyország :-). Nagyon bejött, csak semmit nem tudok a márkáról, a típusról és hát magáról a kiszemelt példányról sem. Egy fél óra alatt a Volvo szervíz valóban át tudja nézni, hogy van-e bármi gondja?

    Viszont semmit nem tudok az autóról, így akinek van tapasztalata ezzel a típussal és szívesen megosztaná, azt hálásan köszönöm. Ami főleg érdekelne:
    - a konstrukció tartóssága
    - van-e olyan konstrukciós probléma, amire fel kell készülni
    - éves szinten nem használnám többet mint 15e km, szóval lenne-e ennek esetleg szívó benzines társa
    - fenntarthatósági költségek mennyivel magasabbak esetleg egy opelhez képest mondjuk
    - 120e km van benne, Belgiumból hoznák. Mi az amit azonnal cseréljek rajta (ez kb mennyibe kerülne)
    - szervízperiódusa: tényleg 20e km? Mi a következő nagyobb szervíz ami rám várna (vezérlés stb)
    - bármi egyéb :-)

    Előre is köszi mindenkinek.

    Üdv
    Józsi

Új hozzászólás Aktív témák