Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Teszteltem egy új XC60-at, de csak azért mert oda adták 3 napra 300 mérföld volt benne.

    Leírom a legnagyobb negatívumot. Mind winter pakkal jön, az az fűtött első szélvédővel (is). Na már most ez az opció kb használhatatlanra rontotta az autót éjszaka. Nappal még csak csak, nem annyira zavaró.

    Viszont éjszaka, te jószagú isten f@sza. 20 perc alatt annyira megfájdult a fejem, azon gondolkoztam ott hagyom a picsába az árok parton, és haza sétálok, stoppolok vagy bánom is én...

    Amikor van közvilágítás, minden egyes izzó körül becsillognak a fém szálak. Nappal is rá akar fókuszálni a szemem, de nem kell vele nagyon veszekednem hogy ne tegye. Éjszaka, mikor egy focilabdányi körben csillog mint egy karácsonyfa, főleg ha jönnek szemben, akkor a legrosszabb. Felfoghatatlan számomra ez hogyan lehet szabályos/legális....

    Legjobb meg hogy bár az S80-ban is van BT kihangosító, ez fejlettebb, nem csak telefonálni lehet vele, de automatikusan átjátszotta telóról a zene albumaimat, és a kormányon is tudtad léptetni. Egész jó minőségben.

    Itt eszembe jutott még egy nagy negatívum, tolatás közben nem hajtotta le egyik tükrét sem, mondom biztos mint az S80, meg kell nyomni melyik oldalra parkolsz, és azt hajtja csak le, de semmi. A 20. almenüben lehet beállítani, hogy tolatásnál:
    Ne hajtson le semmit
    Csak a bal tükröt
    Csak a jobbat
    Mindkettőt
    Na most 10 év alatt ezt is sikeresen elcseszték, szerintük neked tudnod kell előre melyik oldalra parkolsz majd? Ha mind a kettőt lehajtod az sem jó, mert akkor a másikban sem látsz semmit. Legalább hagyták volna meg opciónak a tükör állító gombos megoldást, mint az S80-ban de nem. Rengeteg "extra" izzadtság szagú. Voltak dolgok amik 10 éve tökéletesek voltak, és hopp egy évtized fejlesztéssel használhatatlanná tették. Hurrá. Minden második extra idegesítően átgondolatlan. És ami a legfájóbb hogy előtte nem volt az, már ami volt korábban is. Ülsz a műanyag és ragasztó szagú műbőr kocsiban este haza felé, kifolyik a szemed... Mikor vissza adtam kérdezték milyen volt, mondtam hogy a rövid válaszom: egy rakás guruló sz@r. Köszönöm istenem, ennyit mondtam hangosan mikor vissza adtam és beültem a saját 10 éves XC90-be, bőr illat, nem folyik ki a szemem, nem egy csattogó kerepelő gép, újra szép a világ. Mondta a csávó is, hogy ja hát ezek már nem "olyanok" :W

    Érdekesség új XC90 mentő, ha gyorsan és kényelmesen kell menteni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák