Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz kymco #12282 üzenetére

    "A Júdás evangéliumával nem érdemes szvsz túl sokat foglalkozni, mert ez nem egy valódi evangélium, anno azért íródott, mert voltak a 3-400 században olyan emberek, akik nem hittek Jézusban, az evangéliumokban, és ezt leírták."

    Kik mondják meg és mi alapján mi a valódi evangélium?
    Te honnan tudod mi volt 1600-1700 évvel ezelőtt?

    Nekem nem sérti a gondolati világomat számomra csak egy másik nézőpont. ;)

    (#12283) kymco: Tekintve, hogy valószínűleg másolatról beszélünk...

    (#12287) hallari:

    "NÉZZ CSAK SZÉT! Amióta a pénz az isten, a hit, a szeretet pedig kihalófélben van az emberek közül, hogy néznek ki a társadalmak?! Mint a farkasok, úgy viselkednek az emberek! Romániában tavaly volt egy baleset, egy terepjáró felborult. Az emberek odamentek és elkezdték lehúzni a még mozgó áldozatokról a bundákat és ékszereket!
    Nekem is volt balesetem, ittasan kijött elém egy sofőr, beleszálltam, 180°-ban megpördültem, kivágódtak a légzsákok, totálkáros lett a kocsi. SENKI NEM ÁLLT MEG, pedig jópáran voltak utánam.
    Tele vannak az emberek közömbösséggel, agresszivitással, szexizmussal és még lehetne sorolni, hát hol élsz te, szatyorban?!?!?!
    A XIX. századi romantikának vége, eljött az aratás ideje, amikoris az ateizmus, önimádat, pénzimádat stb. által vetett magokból kikelő növények termését lehet aratni!!!"

    Na itt álljunk meg egy szóra.
    Manapság nagyon ügyesen összemosták az ateizmus-materializmus és a sátánizmus fogalmakat.
    Sátánizmusból a Levay ág kiválóan terjeszthető a társadalomban, ha nem nevezzük nevén.

    Csak figyeld meg milyen "értékekkel" bombáz a média...
    Kevélység, fösvénység, bujaság... sztem tudod folytatni sort. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Új hozzászólás Aktív témák