Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    (#72994) Tótotto: Persze hogy végig viszem, már mindenképpen nyerőbe leszek vele!

    (#72995) Jeollam: mi ez a nagy stratégia, ha megkérdezhetem?

    Itt leírtam, de összefoglalva:

    A VB utolsó 8 meccsére én azt találtam ki hogy megrakok minden meccset X-re külön, és hozzá veszem hogy 3.5 sárga fölött lesz a meccsen, illetve a 10.5 szöglet fölét is. Ha ugye X lesz a meccs, akkor ~120 perced van összesen hogy meglegyenek a sárgák és a szögletek (mivel a hosszabbítás is beleszámít). Egy ilyen szelvény 5 ezerre hozhat ~55 ezret, van 8 meccs az 40 ezer befektetés, ha 8ból 1 jön már ~15 ezer haszon, ha pl 3 már 125 ezer tiszta. Ha nem jön semmi természetesen 40 negatív, de szerintem 8 ból 1 minimum csak jönne...

    Na eddig ez a stratégia úgy áll, hogy 4 meccs lement, 3 bukta, 1 bejött.

    (#72998) jpm: Köszi!

    Piperék meg igen fogytak rendesen, pohárral nyomtuk egy kamionon! ;] Amúgy te/ti is biztos költöttek ennyit csak mi egyszerre szoktuk megvenni, borotvahabok, borotva pengék, tusfürdők, samponok, balzsamok, fogkrémek...stb. Szóval hamar összejön egybe 2 főre az a 30 ezekből a szarokból...

    (#73007) barca0519951: Köszi! Természetesen igen, mint írtam így már csak pluszban jöhet ki ez a szisztéma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák