Új hozzászólás Aktív témák

  • Wanderer89

    tag

    válasz Menthirist #41028 üzenetére

    Hasonló indokból támogatom őket én is. Ha jól sejtem, tavaly közel sem voltak ilyen nagy léptékű javítások, mint amiket mostanában dobnak ki 2.0 óta. Szerintem szépen alakul a dolog, végre kezd beindulni az igazi fejlesztés és kapjuk a jobbnál jobb dolgokat. 2.4-nek kifejezetten egy kezdetleges játék érzete van :D. Két olyan univerzum van, amire nem sajnálom a pénzr, ez és a The Witcher univerzuma. Én pozitívan állok a dologhoz, és őszinte leszek, ha csak az ígéretek fele lesz megvalósítható megjelenésre, már többet kaptunk, mint az Elite támogatói. Lehet már írtam, de én anno 2.0 megjelenése előtt is több élvezetet leltem ebben, mint az E:D-ben. Szubjektív vélemény, természetesen. Én speciel, amikor pihenős vagyok, minden nap játszok vele valamennyit, most kicsi szünet lesz, amíg nem lesz kint a 2.4, illetve nem lesz ismét a hangáramban a Warden, viszont van most dolgom a Witcher univerzumában :D.

    Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mikor fognak bele a variáns hajókba. Szeretnék már hallani a Vanguard Harbingerről, hogy milyen is lesz az, a koncepcióhoz képest.

    RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

Új hozzászólás Aktív témák