Új hozzászólás Aktív témák

  • kekeeci

    senior tag

    Nem tudom, próbáltatok-e a hetessel új játékot kezdeni, nekem nem igazán sikerült. (Próbáltam tisztán, frissítéssel illetve mindkettőt magyarítva is.)
    A problémák:
    - nem mindig jelenik meg a katona hullája az áteresznél
    - Szidorovics és Kuznetsov nem ad a Szeméttelepre illetve Agropromba szóló küldetéseket
    - nem népesülnek újra a kiirtott területek
    - Kosztya néha eltűnik teljesen
    - legalább félóránként 'stack overflow'

    Szóval azt hiszem nem erőltetem tovább, maradok a négyesnél, illetve a Szoljankánál.

    (Azért még lektorkodnék kicsit, a problémák sárgával a képeken.)

    Apropó Szoljanka - nem lehet valahogy azt a tízes gránáthatárt megkerülni, vagy kivenni, qrvára zavar.
    Másik bajom vele, elfogadtam másodszor is Szidorovicstól az agropromi banditairtást, már vagy tízszer kipucoltam a banditákat, mégse veszi késznek. (Az első természetesen sikeres volt.)

    Sensut

    Idéznélek:
    'Ezekből is nálam inkább az angol fordítás miatt voltak gondok amire végül kaptam javítást, na meg az a G36 fegyvermodell, ami aztán az importált verzióval megoldódni látszik.'
    Közkincsé tennéd?
    Meg egy könnyítő javítást is emlegettél :).

    kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

Új hozzászólás Aktív témák