Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #2367 üzenetére

    Amit Norman-tól kaptunk szerkezetet, azzal kell megtalálni az átjárót Zaton-ba. Ez érdekes lesz.

    Egyébként elkezdődött a harc. És nincs Crash áradat. Pedig a Pop fájl még benne van. Ez már tuti a memória miatt van, 12 giga van a gépemben.

    Figyeljétek:
    Sms-ezgetés:

    <text>Perfumer, sikerült. Pár perc múlva a Védőmező teljesen kikapcsol. Viszlát. A riasztás után valószínűleg nem hagyom el élve a területet. Hagytam neked egy levelet.</text>
    </string>
    <string id="sms_otkl_zona2">
    <text>Iskra, mik ezek a szomorú gondolatok. Azonnal gyere ki onnan!</text>
    </string>
    <string id="sms_otkl_zona3">
    <text>Igen, tudtam, hogy rossz vége lesz. Átmegyek a Metrón egy ismeretlen irányba.</text>
    </string>
    <string id="sms_otkl_zona4">
    <text>Francba. Strelok, ott vagy? Kérlek, menj el a központba. Úgy tűnik, hogy a helyzet rosszra fordult. Találd meg. Hamarosan ott leszek.</text>
    </string>

    A Levél leírása:

    <string id="item_iskra_listok">
    <text>Iskra Jegyzete.</text>
    </string>
    <string id="item_iskra_listok_s">
    <text>Iskra Jegyzete.</text>
    </string>
    <string id="enc_item_iskra_listok_descr">
    <text>Üdv. Tudtam, hogy az eseményeknek rossz vége lesz. Ez a koordinátám.\nHosszúság: 24^ 14*28'.00\nSzélesség: 51^ 30*53'.47\nMagasság: 188m\n Nem tudom, hogy fogsz odajutni, de ez egy úthoz vezet.</text>
    </string>

    És íme az út:

    <string id="Dead_Cities_Zaton_pda_name">
    <text>From the Dead City to Zaton</text>
    </string>

    ÉS itt van az Út leírása a PDA-ban:

    <string id="info_way_arhara_dcity_zaton_text">
    <text>The coordinates of the note Sparks managed to find one unlocked entrance to Backwater. There is a secret passage from the Dead city's Creek ...</text>
    </string>

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák