Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2361 üzenetére

    Ott ki is vágták Ghost dialógusát a Soup 7-ben. Addig nem küld Freemanhez az átjáró térképéért, amíg az alapsztorit be nem fejeztük. De ez sajnos és ettől lett túl lineáris a Soup ezen a ponton, mert most a Solyankában még az előtt átmentem CNPP2-re az agyakért, hogy a Monolitnál jártam volna. És mókás. Sőt, itt ki is van vágva a sok alapsztorihoz tartozó videó, meg játékvége credit. Amint eléred az utolsó teleportot CNPP2-n, szimplán áttesz Pripjátyba, mintha semmi se történt volna. Ha pedig kívánsz valamit a monolitnál, akkor Agropromban kötsz ki és kész. A Soupban itt egymást érik a videók, meg a búcsúzók, ahány lehetőség, annyi. Ebben a fordított vég elérése sorrendben a dekóder a kulcs. Ha az nincs meg Pripjátyból, akkor úgysem tudsz bemenni a monolit bunkerbe se elölről, se hátulról. Kötelező megtalálni a dekódert, és akkor már lényegében vége a játéknak, csak a bunyó marad az erőműnél. Ha a dekóder már megvan, akkor tök mindegy hogy melyik oldalról jutsz el a bunkerbe, mert a vége ugyanaz a pont. Ha meg csak kívánsz, akkor Agropromból folytatod. És itt nem lehet a titkos labor ajtaját feltörni, mint az alapjátékban.

    Ja, mellesleg a Soupban úgy megvágták ezt a részt, hogy az alapjáték szerint se tudsz sorsot választani. Hiába van meg a dekóder, a titkos labor ajtaját nem tudod kinyitni, csak miután a másik kívánós véget teljesítetted, és Agropromba teleportálódsz. Én innen visszamentem kíváncsiságból, és akkor kinyílt a labor ajtaja és jöhetett a másik alapvég. Ezt a húzást végképp nem értettem. Persze minden tökig vidóval teletömve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák