Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz hellopc #3649 üzenetére

    kétféleképpen

    Előtte keszeg volt, azokat só fűszerek, kis olaj kenve, kb egy napig pihentetve majd paprikás liszt és pár perc után kis olajjal kenés ecsettel.

    Kárászokat már kicsit másképp abba benne volt az ikrája vagy teje.

    Azokba kinyomott fokhagyma, só, fűszerek kis olaj ezzel átkenve Pyrex edényben állni hagyva egy napig, majd szintén kicsit átkenve az edényben lévővel, majd paprikás liszt.

    Itt kicsit sok ikrán gondolkoztam, hogy készítsem el, de kitaláltam egy saját receptet ami alapján kis gombóccá gyúrtam szintén paníroztam és kisütöttem.

    Lényeg szerintem hogy öt percenként nézni és akkor kihúzni fűszerezni ecsetelni, ha úgy érzem kell, és félidőben fordítani. Ikrát kevesebbet sütni. Kárászt tovább sütöttem alacsonyabb hőfokon a belsőségek miatt.

    A kárászhoz kipróbáltam egy fűszeres olivaolajat inkább, bár azt mondták az nem jó magasabb hűfokon.

    Fordításhoz ez a cucc nagyon bevált.

    [link]

    Előtte szenvedtem vele, hogy ugye forró sütőbe nyúlkálni, nehogy hozzáérni, úgy forgatni, hogy alatta sütőpapír maradjon, és a hal is egyben szépen forduljon kijöjjön.

    Ez az eszköz pedig fokhagymanyomóval és húsvágó ollóval együtt csak 2000 forint volt csomagban. Pont mindegyik eszköz jó volt ehhez. -)

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

  • Breki

    veterán

    válasz hellopc #3652 üzenetére

    igen, szívesen finom volt még van egy mára :-)
    csak fontos dolog amit kihagytam, be kell irdalni és úgy sózni.

    De én is kérdeznék valamit tőletek.
    Hétvégén a Főmenü műsorban voltak tojásételek és Szél Tamás főzött és említett egy olyat, hogy Miso krém vagy paszta, amit nagyon dicsért.

    Ezt találtam gyorsan róla.
    [link]

    Használ valaki ilyet air fryerben sütésnél?

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák