Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NNME

    csendes tag

    válasz DigitXT #7067 üzenetére

    Én külsőre nem költök vagy nagyon ritkán. Csak a Ferrarikat festettem át pirosra és néhány Bugattit mert elég szép festéseik vannak, de hogy írjak az autóra meg számokat tegyek az úgy nem köt le. A Ride height-nak van-e valami értelme? Több autónál lehúztam minimumra mert alacsonyabban van a súlypont s jobban tapad elméletileg de ilyesmit nem vettem észre, persze jobban néznek ki ültetve is :D
    "Csak" 30 ezer reklámot néztem meg, így minden autót megvettem amit tudtam és feltuningoltam őket annyira, hogy az utolsó versenyeket tudjam velük megcsinálni, vagyis érjék el a minimum PR-t.. néhánynál elszaladt a ló és pl az Aston Martin GTE, Veyron Grand Vitesse és néhány más értelmetlen autó full upgraded lett. El is ment a 30 ezer arany és kb ~60 millió R$, jelenleg 363 aranyam és 6 millióm van és van még 1 NASCAR autó + a Gauntletes amiket tuningolni kell, majd jön a Sesto Elemento. Remélem elég lesz még ezekre. A reklámok előtt eddig összesen valami 7000 aranyat gyűjöttem, kb soha nem tudtam volna ennyit haladni nélkülük.. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák