Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Tonyk #11540 üzenetére

    (#11540) Tonyk
    Ez is megtörtént, de az almappákat nem másolja, illetve amik az almappákban vannak file-ok, azoknál is egyesével felteszi ezt a kérdést.
    Viszont most elbizonytalanodtam hogy amikor a router-MED között másoltam (egy db iso file volt) biztosan nem kaptam-e hasonló üzenetet? Mert elképzelhető hogy egyből ignoráltam, majd direktben az iso file-t kezdtem el másolni egy már létrehozott mappába. Mert az működik most is mindkét felállásban.
    Mondjuk nem tudom elképzelni hogy ne lehetne egy mappát mondjuk pár almappával és tizen, huszon file-lal átmásolni egyik eszközről a másikra MC alatt.
    Valami a jogosultságokkal van tuti. :F

    (#11541) ddudas
    Nem haragszom én senkire. Nem mással oldatom meg a problémát, szeretném ha rávezetnének. De nem az ilyen beszólogatós hsz-ekkel mint amilyen a tiéd is. Mert beszólás volt benne, érdemi segítség semmi. Rendes tőled hogy segítőkész vagy. Dicséretes.
    Valahogy ha emberekkel beszélek, azok mindig jobban megértenek mint a google. Jelenleg is ez történt, és a lényeges dolog már meg van.
    Dehogy fejezed be, mindig ezt írják mások is, aztán sosincs vége. Ezért nem avatkozom soha bele semmilyen vitába. Van önkritikám, ezeket bele is ültetem a hsz-ekbe. Néhol viccesen, néhol pedig szemet lesütve. Hidd el engem is zavar hogy nem értek ehhez a témához. Sajnos amikor kitaláltam azt amit szeretnék, nem gondoltam hogy megint bele kell ennyire (számomra) mélyen mászni a dologba. De ha már elkezdtem, akkor megpróbálom befejezni, ha találok erre partnert. A tisztelet meg aztán végkép nem hiányzik felőlem.

Új hozzászólás Aktív témák