Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz Döglött Róka #36 üzenetére

    Nem gondolja. Max te gondolod, hogy úgy hisszük, hogy többet ér.

    Azért írom le, mert annak ellenére nagy csalódás, hogy Fanként könnyebben szemet húnyunk a hiányosságok felett, tehát némileg elfogultak vagyunk.

    Én pl. aki többet vártam, azt vártam, hogy nem egy mobil játék szintjén, vagy az alatt lesz annak a játéknak a grafikája, ami bárki bármit is mond, brutális volt, hogy mit hozott ki az 1. és 2. résszel az Xboxból, de ugyanígy az állunkat kerestük a 3. résznél és én speciel a 4.-nél is. A Guardians-nál már nem estem hanyatt az igaz.

    Persze nem minden a grafika, de ezzel a múlttal, system seller és launch title-ként, miközben a csapból is az folyt a Microtól, hogy 12 terrflops és a legerősebb konzol ever, jogosan számíthattunk arra, hogy majd ez a játék lesz ami mutat valamit abból, hogy miért lesz érdemes Series X-rt venni. Ezt várta az aki többet várt. Szerintem jogosan és logikusan. Erre mutattak egy olyan valamit, amit One X is kb. röhögve elvisz és enyhén szólva sem volt technikailag a helyzet magaslatán a cucc. És akkor még nagyon szofisztikáltan fogalmaztam.

    A történetet ugyebár nem ismerjük, de mint mondtam, speciel engem ez a Banished szál is teljesen hidegen hagy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák