Új hozzászólás Aktív témák

  • TechFan69

    csendes tag

    válasz DM-Fan #9861 üzenetére

    Teljesen egyet értek az utolsó mondatoddal, én sem bántam meg, hogy plazmát vettem, még a mai legkorszerűbb ledes tv csodák képe sem ér fel az én öreg, már több, mint 2 éves Pana P50X10-es készülékem képével. Pedig én a tv műsorokat a UPC médiabox Scart kimenetén nézem (mondjuk nagyon jó kábellel), csoda szép képe van a legtöbb SD adásnak (kivéve, amit agyon tömörítenek), nem is beszélve a DVB-T HD adásairól (szerencsére egyre több van belőlük). Bárki jön hozzánk, mindenkinek leesik az álla a képminőségtől, mondjuk meg is van a 4 méteres nézési távolság, ami ehhez a képátlóhoz pont ideális.

    A csatornák logóitól pedig én speciel totál kivagyok, lassan mindenki jó kontrasztos fehérre vált, ami a plazmának ugye ellensége, pedig lehet másképp is csinálni, mint pl. nálunk a helyi tv áttűnéses logóval oldja meg és ez pont elég arra, hogy be lehessen azonosítani a csatornát, nem kellene annak leesnie a képernyőről. Sajna, nekem is van egy gyenge kis ghost a bal felsőben, mivel én sem csak házimozizásra használom a készüléket. Mondjuk nekem nem is mondta el a kereskedő, hogy vigyázzak vele, tv műsort csak korlátozottan nézzek rajta, gondolom örült, hogy eladta nekem.

Új hozzászólás Aktív témák