Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz Dexar007 #70013 üzenetére

    Veled sincs más baj, csak nem tudod a világot a saját szemüvegeden kivül máshonnét nézni.
    Elmebetegek? Mindenkinek megvan a maga hóbortja, és ez igy van jól. Attól senki sem elmebeteg, hogy neki más fontos, mint neked. Én pl egy ideje szeretem a mechanikus órákat. Van egy 14 éves még quarz elég jóféle citizenem, aminek semmi baja, nagyon pontos, háromévente elemcsere, és tuti. Mégis vettem már egy Seiko 5-öst, mert megtetszett, aztán vettem egy 42 éves Tissot-t mert szintén megtetszett, épp egy éve várt alkatrészre, de most úgy néz ki végre elkészül, kb 40e Ft-ba fog fájni. Mindkét utóbb emlitett óra teljes hülyeség, ha onnét nézzük, hogy van egy harmadik órám régebbről, aminek sem baja, nem ronda, nem pontatlan. Én is elmebeteg lennék? Nem, ez a mostani hóbortom.
    Nem videofilek irogatnak? Szerintem meg olyanok is, és nem csak olyanok.
    Amúgy én is inkább 60" bármilyen plazma, mint 50" bármilyen plazma. Nekem a méret fontosabb.
    Amúgy meg tudod mutatni most épp hol van hivatalos belföldi Samsung viszonteladónál bármilyen 60-64-es plazma?

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák