Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz psg5 #519 üzenetére

    Legelső benyomások G30 - D550:

    - A Samsung-ot a hülye is a talpára állítja fél perc alatt, most 3 percet nézegettem a kis jelmagyarázatot, hogy az egyforma hosszúságú és csavarmenet, de eltérő alátét átmérőjű csavarokból most mit? hova? merre? Nem kell hozzá diploma, de sokkal kacifántosabb a Samu, mert percekig keresgéltem a talp alkatrészeit a dobozban, kicsit mint ha el akarták volna dugni őket (Samunál rávágod, aztán kész...). ;]

    - A legelső gyors rápislantás alapján egy szürkeskála videóra (a beépített lejátszóval pendrive-ról), a képfeldolgozás nincs párban a VT30-al vagy D550-el, de jobb a G20-tól, és vállalhatónak tűnik.
    De ezt jobban meg kell majd nézni HDMI-ről és alaposabban át kell túrnom a beállításait, mielőtt véleményt mondok. Illetve az összbenyomás többet számít, mint a nyers szürkeskála...

    Nade... van itt valami fura.

    Elindítottam rajta homogén szürke képek diavetítését egy kis gyors-bejáratás gyanánt, és közelről olyat látok, hogy a képernyő felső durván 1/10-edében (a kép teljes szélességében) van némi piros zaj a világosabb szürkéken (fehéren látni legjobban).

    Majd ránézek még, remélem elmúlik, ha bemelegszik.

    Illetve így hogy sötétben közelről elindítottam kicsit a beépített "fehérmosót", azon nagyon szépen látszott, ahogy a mozgó sáv éle előtt kicsit világosabb a fekete, mögötte zajosabb a fehér. Szóval ez jól kihozta a Real Black Drive klasszikus vonásait.
    De ezt is majd valami rendes filmmel, vagy inkább játékkal kell nézni.
    Illetve úgy tudom a Panák a hőmérséklet függvényében is váltogatnak az inicializálási sémák közt, és normál üzemhőn a legjobb a helyzet.

    A venti eddig gyak. hangtalan, bár még nem volt ideje bemelegedni.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák