Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz janos666 #522 üzenetére

    "A Samsung-ot a hülye is a talpára állítja fél perc alatt, most 3 percet nézegettem a kis jelmagyarázatot, hogy az egyforma hosszúságú és csavarmenet, de eltérő alátét átmérőjű csavarokból most mit? hova? merre?"

    Nekem eddig két Pana plazmám volt, mindkettőt talpra állítottam az akklimatizálódás idejére, egyik esetben sem tartott tovább 2 percnél, minden teljesen egyértelmű volt rajz nélkül is. Mindazonáltal én stabilabbnak is érzem a Pana talpazatait, önmagukban is nagy súlyuk van, vastag fémváz van bennük.

    "Elindítottam rajta homogén szürke képek diavetítését egy kis gyors-bejáratás gyanánt, és közelről olyat látok, hogy a képernyő felső durván 1/10-edében (a kép teljes szélességében) van némi piros zaj a világosabb szürkéken (fehéren látni legjobban)."

    Na, ilyet én még a G20-amon sem láttam, ez lehet megérne egy garanciális misét. Csak a kép felső 1/10-ében látod? Ha igen, akkor az biztos, hogy nem normális működés. Nem hinném, hogy bemelegedéssel ez megoldódna, meg azért betenne, ha ilyen hibajelenségek jönnének elő, csakmert hideg a panel. Azért nem Jácint ez. Ennyire nem kell túlmisztifikálni a hideg és a meleg állapot közti különbséget - persze, nyilván akkor éri el a maximális teljesítményt, ha felvette az üzemi hőfokot, ezt kalibrálásnál is mindig szem előtt tartjuk.

    Na, kíváncsi leszek a hosszabb távú benyomásokra.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák