Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    Tegnap János 666 kalibrálta a VT50-emet!

    Szeretnék minden kétkedőt - pesszimistát, hitetlent meggyőzni, miszerint a VT50 kalibrálása felesleges és rontott a firmware, meg ilyen baromságok: igen is működik, megoldható és elképesztő eredményt ad. Tegnap este elsőre nagyon fura volt, (lévén iszonyatosan pirosas volt az egész TV úgy amblokk) de ma munka után megnéztem a kedvenc kis referencia filmjeimet pl Art of Flight és beszartam!!!

    Samsarában rögtön a legelején (kb 4. perc) a dzsungelben lévő stupáknál a fű eddig neon zöld volt. Most szépen szeparálódik minden árnyalat és javult a precíz gammának megfelelően az egész képi világ. Összehasonlítva a másik pro móddal kimerevített képeknél gyönyörűen látszik a különbség.

    BBC life-ban leolvadnak a tv-ről az állatok. Minden majd 3d-s érzetű, iszonyatos szép!

    El kell, hogy mondjam, hogy a kicsit hanyagolt pro mód, olyan lendületet kapott, hogy nem hiszem el!!!

    Elképesztő szép lett - azóta csak ezt nézem.

    Kalibrálta szerviz menüben a THX-et is, meg végül is ezzel mindegyik módot is és hibátlan a cucc.

    3D-t is megcsinálta, alaposan, körültekintően végezte a munkát. Ja, nem sajnálja az idejét, nem nézi az óráját, nálam több mint 4 órát volt!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek és nem, nem lett olcsóbb a meló azért mert ezt leírtam.

    Azért írtam, mert egy modell évet javul a cucc, ha be van kalibrálva!!!

    Well done János és köszönöm!

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák