Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    Üdv újra!
    Eddig csak read only voltam, de most már írok is valamit.
    Két-három héten belül pontot teszünk a csíkos samu ügy végére remélhetőleg.Közben persze muszáj valamit nézni,ezért vettem egy ugyanilyen 60-as e530-ast az aqua-tól -mert csak itt kaptam hivatalos gyári garit,minden más helyen boltit akartak adni,ezért az ára alulról súrolta a 300-at,egészen pontosan 291-re jött ki futárral együtt,vagyis az eddigi legdrágább tv-m. (4 évvel ezelőtt valami 40"-os lcd 280 volt, utána P50X10 3éve 240)
    Ár/érték arányban viszont talán az egyik legjobb,legalábbis az lcd-hez képest mindenképp :) )

    A tv-ről egy kicsit bővebben.:
    Miután a helyére került,nem volt meg az a WOW érzés mint mikor 40"-ról 50-re váltottam pedig itt is 10" a különbség..de mint kiderült,ez "más" 10" mint akkor volt.: [link] Lényegében arról van szó,hogy 40-ről 50-re váltásnál .:,,56.25% larger area"-- 50-ről 60-ra.: 44.00% larger area
    Szóval már használat után pár órával sikerült teljesen megszoknom, pedig azért nem kis példány.

    Képminőség.: Dobáljatok meg kakával,de az X10-esemhez képest semmi észrevehető különbséget nem látok,csak annyit, hogy nagyobb és szépen tükröződik nappali fényben. ;] [link]
    Más érdekesség talán még az volt,hogy egyes HD adások,úgy néznek ki rajta mint a hányás, X10-esen mindegyik "elfogadható" volt,gondolom kisebb méretnél nem jöttek ki annyira a hibák.Úgyhogy most már kivételesen én is látom a "hd és HD" közti különbséget,nem tudom ennek örülni kellene-e vagy sem. ;]
    SD-ről inkább ne beszéljünk,ez nem "arra való".

    Hangminőség.: Tudni kell rólam,hogy a botszememnél csak a botfülem a rosszabb (A fönti 5.1-es hangfalrendszernél 2 hónapig fel volt cserélve az elülső left-right hangszóró,és haverom szólt, hogy ennek nem így kellene ám szólnia,nekem addig nem tűnt fel még játék közben sem ..csak mondom kicsit furán szól,de elmegy ;] .)
    Na,de lényeg a lényeg a tv hangszórói.: katasztrófa. Még az én fülemnek is,és főleg ahhoz képest,ahogy az X10-es szólt..de érdekes módon,ahogy halványulnak az emlékek a Panáról,egyre inkább megszokom a Samsungot,így pár nap után már fel se tűnik,és már nem érzek erős késztetést arra,hogy vegyek valami nagyon alap hangrendszert,pedig muszáj lenne idővel.

    Mindent összefoglalva,vegyesek az érzéseim,és nem hinném,hogy ez lenne az utolsó plazmám,csak sajnos nem nagyon volt más alternatíva. 55"-os ST50 kicsi lett volna,és irreálisan drága, a 65"-os félmillió.60"-os UT50-et pedig nálunk nem lehet kapni,és azzal sem lennék semmivel se előrébb.

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák