Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Darabokra #59764 üzenetére

    "itt ennyire szent és sérthetetlen a nagy ps5 ?"

    Üdv a "Pro"hardveren.

    Teljesen mind1 milyen topic-ban vagy ha az adott topic termékét szidod akkor rossz ember vagy és kiutálnak.
    Az adott topic terméke mindig szent és sérthetetlen, kiváló ésatöbbi... ezt jegyezd meg.
    Ha a PS5-öt akarod szidni "jogosan" mert nekem is van bajom vele akkor azt az Xbox topic-ban lehet megtenni.
    Amúgy a PS a konzolok iPhone-ja mert alig enged valamit testreszabi a főmenüben míg a Series X-nél azt rakok ki a kezdőlapra és olyan sorrendben ahogy én akarom.
    Le van butítva, hogy még véletlenül se tudja a user elállítani.
    A menüje rendezettlen és a VRR sem működik minden játékban de pl Xbox-ban már a menüben is VRR van és ez a játékban is így marad.

    Nekem mind2 konzol van, PS csak az exkluzívok miatt, de ha nem lenne rá ilyen akkor messziről elkerülném. Nálam már ott bukott a dolog, hogy fehér a színe.
    Szerencsére Ali nem hagy cserben: [link]

    Bármilyen problémád is van az eszközzel jogosan vagy felháborodva mint ahogy én is a f@stalicska blutusza miatt. Feljebb olvashatod nálam mi a gond amire érdemleges választ nem kaptam mert fontosabb trécselni a bukfenc szimulátor szoulszlájk játékokról amik ingyen sem kellenének meg a fifa sem.

    Szal ja ha kérdezel valamit egy PH topic-ban mindig legyél álszent és imádd a terméket még akkor is ha egy kalap k@ki.
    Amúgy a válasz a legtöbb esetben User Error lesz mert kb ennyire értenek hozzá.

    Üdv. :R

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák