Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    Topikgazda

    válasz Elims #54216 üzenetére

    Nézd, annak idején amikor évről évre vártuk, majd végül megtörtént a csoda, és bejelentették a Remake-t, azon kattogtam ahányszor eszembe jutott a játék, hogy mégis egy ennyire egyedi, de elég régi programot ami tele van a mai grafikai elvárások szerint nem igazán teljesíthető elemekkel, hogy a fenébe fogják megvalósítani úgy, hogy az 2020-ban szalonképes legyen, és ne tűnjön nevetségesnek. Minden "matekozás" után arra jutottam, hogy képtelenség lesz ezt jól megcsinálni, több ponton bűzlött az egész, valahol - bár vártam a játékot - de ellene is voltam. Aztán jött a cucc, és meggyőződtem arról hogy a megvalósítás a lehető legjobb módon történt. A játék ugyanakkor nem hibátlan, vannak hülyeségei és még mindig nem tudjuk hogy ebből hogy lesz egy kerek egész, és mikor, de ha legalább ilyen lesz a többi szelete is a játéknak, akkor nem aggódom.

    Engedd hogy elragadjon, és próbáld ne az eredetihez hasonlítani, már csak azért sem, mert itt már sztori szintén is egy más irányba fogunk tartani. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák