Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz Wolfy33 #46943 üzenetére

    Várjunk csak, jól olvasom, hogy több százat kaptak, de március és áprilisi előjegyzést tervezik csak lefedni ?!
    Na azt jól elb@sztam ...Én meg várom itt a hívást júniusi előjegyzéssel hétfő óta, mivel úgy voltam vele, hogy mindenki más már vagy minden előjegyzést teljesített vagy pedig szeptembernél tart legalább ...
    Na elhúzhatnak a jó büdös francba, ha tényleg nem jut júniusi rendelőnek a múlt heti szállítmányból.
    Korábban érdeklődtem, hogy ha már KV olyan jó fej és közli, hogy hol tart az előjegyzés teljesítés, akkor mondják már meg ők is, hogy hol tart a sor, hogy tudjam, hogy hol állok, de nem mondják meg, rohadt nagy a titkolózás és lezárták annyival, hogy ilyen információt nem közölhetnek ... talán azért mert átugranak előjegyzőt és havernak adják el és ha kiírnák pl, hogy júniusnál tart, akkor pár ember felháborodna, hogy hol az ő májusi rendelése?
    Végülis az egyik budapesti boltjuk már lebukott, amikor a haverokat hívogatták, hogy van PS5 és azonnal döntsenek, hogy kell-e ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák