Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    válasz hombre[EU] #42518 üzenetére

    Nulláról, de ahogy látom jobban megéri vásárolni kész konfigot itt a PH-án, elég jó árban vannak egész jó konfigok. Mondjuk nem mindegy mert ha PC-t vásárolnék akkor rákötném az OLED-re, szóval elég combos gépezet kell a 4K-hoz. A nyáron nulláról raktam össze és amikor el kellett adni akkor bukó volt.

    #42517adamssss - igazad van. Én próbálkoztam a nyáron átállni konzolról-pc-re, áhhhh :DDD annyira megszoktam a konzolt, hogy egyszerűen nem tudok átállni. Alszom még egyet és majd jövőre átgondolom a PC projektet :DDD

    #42538EgySrac - én azonnal írtam két olyan hirdetéshez ahol 220.000 körül árultak, az egyiknél az volt, hogy csak előre utalás mehet, friss reg :D amikor kértem fotót a gariról és számláról, reggelre a hirdetés már nem volt, írtam az eladónak biztos éjjel megvásárolta valaki :DDD

    Egy másik kérdés: aki előrendelte ebben az évben és jövőre kapja meg, 1 vagy 2 év lesz a gari?

    42542RangerFox jól gondoltam akkor :R

    42544_drk - nagyon gondolkodom mert PC-n minden pörgösebb mint konzolon. De ha már jó PC akkor már jó monitor is kell. Hiába van OLED-em, nyílván nem állandóan tolnám a TV-n.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák