Új hozzászólás Aktív témák

  • Ctrl+Alt~Del

    senior tag

    Behúztam a Steelseries Arctis Nova 7X-et. Először boxon próbáltam ki, hibátlanul megy, majd jött a PS5. Hiába felismerte a konzol, menüben ki is írta, de néma volt, nem szólt. Szarakodtam vele, próbálkoztam, nem szólt. Gugli, majd kiderült, hogy egyszer rá kell PC-re dugni kábellel, firmware-t nem kellett frissíteni rajta. Miután rádugtam, utána már ment PS-en is.

    Benyomások. Klassz, jó hangzása van, főleg a közepek szólnak rajta jól. Mintha lenne némi eltérés PS5-ön, azon mintha kevésbé lenne jó hangja, igaz, más játékokkal próbáltam azon.

    Az Astro A50-emnek szerintem jobb hangja volt ennél, igaz, azt 2016-ban vettem, akkor akciósan 85 ezer forintért. A HyperX Cloudnál pedig lényegesen jobb.

    Ami nem tetszik benne, hogy hangprofilt csak PC-n lehet szerkeszteni, az nekem meg nincs, Mac-re nincs hozzá a szoftver. Továbbá, a firmware frissítés elég bénán van megoldva: dugd össze kábellel a géphez, indítsd el a szoftvert, és ha megjelenik egy piros banner, akkor kell frissíteni, ha semmi, akkor naprakész. Ennél azért 2024-ben van már szofisztikáltabb megoldás.

    Összességében elégedett vagyok vele, ár/érték arányban ez egy jó vétel, kényelmes is.

    W | W | H | W | W | W | H

Új hozzászólás Aktív témák