Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz raziel01 #142229 üzenetére

    PS3 amugy egy vicces sztori. A nep szemeben tok jogosan pontosan az a megitelese, amit mondasz.
    Konzolos fejlesztok szemeben meg... Az a megitelese, amit mondasz. :DDD
    Azzal a kitetellel, hogy jo, hogy volt, mert ott tanultak meg tobb szalon jatekot irni. Meg a SONY/PS is ott tapasztalta ki, hogy kell fasza SDK-t pakolni a konzol kore. Ami mai napig nagyon gyumolcsozo nekik, mai napig arra epitenek, amit ott tanultak.
    Szoval igen, az a megitelese, hogy pokol volt ra fejleszteni, es ezt jomagam is megerosithetem, viszont a masik oldalrol nezve meg ott tanulta meg a jatekipar mindket oldala, hogy lehet modern vasra jatekot irni. PS3 nelkul nagyon nem tartanank ott, ahol, jo par evvel hatrebb tartana a fejlesztoi kozosseg toolokban, tapasztalatban, best practice-ekben.

    PS3 fejlesztesi tapasztalat/vicces sztori: En mar PS4-en kezdtem a konzolra fejlesztest, elveztem a brutalisan segitokesz, gyors, atlathato, szines/szagos/GUI-s SDK-t, amikor odajott a great leader, hogy gebasz van egy legacy app-al, ami PS3, es kene tamogatni. Mint megfeleloen elmebeteg arc, akirol tudjak, hogy imadja hatulrol szexualizalni a biteket, hozzam fordultak, ugy, hogy egy masik, erosen nyugdij fele halado kollegaval nezzuk meg mivan. Kollega meg aktivan hasznalta a cuccot, szoval jo volt ez igy. Osszehuzzuk az asztalokat, essunk neki, pair programming, oldjuk meg gyorsan! Erre ramnez, vigyorog, elsetal. Nezek hogy wtf. Aztan jon vissza ket nagy monitorral, amit mar allit is pivot-ba. Itt szorult okolbe a segglyukam is, mar sejtettem, mi jon...
    Hat, debuggolas PS3-on az ugy nez ki, hogy... HEX tablak. Aztan jo szorakozast... Az a "legyunk tul rajta gyorsan" dolog nem igazan jott be. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák