Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Gijon #8530 üzenetére

    Én ezzel tisztában vagyok és érthető is, valamint a kezdő sarc arcra megy... De pl én rendszeresen kéthavonta fizettem a számláim nekik, nem zavarta őket, ugyanúgy tudtam szerződni, platinával mondjuk... És az a része rendben is van hogy e miatt kérnek olyanoktól előre még pénzt akikről nem tudják hogyan fizetnek... Amit Def26 mond az viszont már a parasztság netovábbja, hogy erre még mindenki előfizetésébe beletesznek felárat azért mert némelyik előfizetőjük lelép, nem fizet, mert ez nonszensz... válogassák meg az ügyfeleik és ne a rendesen fizető ügyfeleiket szopassák... ráadásul amiről én példálóztam ott vagy 100.000forintos emelkedés történt, na ne mondja már nekem senki hogy ekkora a kockázat, mert az azt jelentené hogy minden 2. ember lelép egy épp csúcs telefonnal, s akkor még az elősarc bele sincs véve... Def26 hangneme meg egyenesen szánalmas, de ez már más kérdés, gondoljon amit akar, s javaslom neki alapból ignorálja amit írok, ha már lónak titulál, nem olyan nehéz ingorálni, én is azt fogom tenni vele, mint set-commentel is... nagy hely az internet, sok ember elfér itt egymás mellett:)

Új hozzászólás Aktív témák