Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz erahurka #76168 üzenetére

    Hogy megéri-e, az attól függ, hogy a megjelent játékok tetszenek-e neked. Ennek a neten utána tudsz nézni.
    A használt játékok között lehet gyöngyszemeket találni, de van olyan is, amit használtan vagy netről se lehet olcsón megúszni. Pl. én 3500-ért vettem jóforgásról Fifa 15-öt múlt héten. Hétvégén vateráról 4000-ért egy egyszer használt Watchdogs-ot. Ebay-ről rendeltem Final Fantasy Type 0-t postával 4400-ért, AC Black Flag-et 3400-ért (ezekre még várok). De pl. GTA V-öt nem találok 10ezer alatt és FF X/X-2-t sem 8-9ezer alatt.
    Ha kanadai account-ot csinálsz, akkor ott lehet olcsón digitálisan játékokhoz (esetleg us store) a store-ból, csak feltöltőkártyát kell venni hozzá, mert magyar kártyával nem működik. Most pl. 8,75 CAD-ért Tomb Raider-t vettem, 12-ért Sleeping Dogs is volt (ezt nem vettem meg, mert PC-n megvan).

    Mivel egy hete van meg kb, a megbízhatóságról én nem tudok nyilatkozni, olvass neten tapasztalatokat, vagy majd itt valaki nyilatkozik, aki régebb óta nyomul vele.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák