Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    The Crew

    Tudom, hogy nem új játék...sőt már lerágott csont.

    Azt azért megkérdezném, hogy azok a tesztelők akik porig alázták a 2015-ös Need for Speed-et...azok játszottak-e ezzel a játékkal. Nem tudok olyat felhozni ami mindkét játékban benne van de a Crew-ba jobban működne. Egyetlen egy dolog talán. Mégpedig az, hogy az NFS jóval hamarabb "elfogy". De rettenet hamar. ~15 óra alatt kiplatináztam.
    A grafika szerintem gáz. PS3 színvonal. De szerintem ha nagyon megerőltették volna magukat arra is megírják így. NFS-ben legalább az éjszaka miatt nem tűnt fel. Framerate még rosszabb. Vannak pályák ahol becsületesen receg a játék.
    A.I. nevetséges. A Driveclub-ban úgy van megoldva a nehézség(én így vettem észre), hogy: mész a pályán és ha jól veszed be a kanyart ill. nem ütközöl akkor előreenged 1-2 helyet. Fordítva meg, ha kicsúszol vagy picit nekimész a korlátnak akkor menthetetlenül lehagynak 1-2-en. Itt úgy vettem észre, hogy a játék a kör elején eldönti, hogy te most nyerhetsz vagy nem. Volt olyan tegnap, hogy milliméter pontosan vezettem tökéletesen bevett kanyarokkal, de az első helyezettnek 6 másodperc előnye volt. Akkor is amikor kicsúsztam és visszatértem a pályára...akkor ő is megállt de csak annyira, hogy a 6mp meglegyen. De olyan is volt, hogy másodikként mentem majd a 6 sávos üres úton az előttem lévő ellenfél elrántotta a kormányt és 90 fokban belevágódott a balra falba. Kész..nyertem. Na meg az "élő Amerika". Mész az úton és már messziről látod, hogy egy bölény ott áll a kerítés tetején!!!! ;] és várja, hogy elérj arra a pontra ahol a script úgy kívánja, hogy átszaladjon előtted. :DDD
    Szerver szinten pocsék. A PSN leállásokon felül még azért maintaince. Most is. De tegnap sem tudtunk játszani egy órán keresztül. Múltkor egy egész hétvégére állt meg indoklás nélkül. Mondanom sem kell akkor se story mód..semmi. Csak úgy sziporkáznak a gondolatok most, hogy nem tudok vele játszani...de befejeztem. :N

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák