Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz Hyperion #68094 üzenetére

    Magyar fiókon árfolyam befolyásolja az árakat, ezért e miatt nem érdemes váltanod. (Szerintem minimális a különbség, régen nem volt más, meg volt egy olyan idő is amikor olcsóbb volt a UK, most közel azonos.)

    Szerintem kényelmesebb ha forintban látom az árakat.
    Pont annyit von le, nem kell aggódni bank miatt ugyan ők mennyiért váltják a fontot.

    Nem nagy fáradtság átszámolni, csak egy példa: fontban jó vételnek tűnhet de lehet utólag visszaszámolva annyira nem is volt jó vétel pl egy akció.
    Szóval csalóka is lehet.

    Én találkoztam már olyan DLC-vel amit csak magyar fiókra lehetett beírni, ilyen szempontból ha lemezesen vásárolsz akkor talán jobba magyar.

    De ha marad végül is a UK fiók, és mégis belefutsz a későbbiekben egy olyan kódba amit nem tudsz UK fiókra beírni, akkor csak egy magyar fiókot kell regisztrálnod, amit elsődlegesre kell állítanod, így az ezzel érvényesített DLC-k megosztódnak UK fiókodra is.

    Én ha tudnék váltani inkább magyart csinálnék, összefoglalóban nem véletlen nincs is megemlítve, USA lehet érdekes, de mostanában azzal sem feltétlen éri meg szórakozni.

Új hozzászólás Aktív témák