Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Def26 #6075 üzenetére

    Na akkor én is beszállok. Az iPon-nál is a Hardverkernél vásárolok már évek óta, iPonnál kezdtem, aztán átkényszerültem a Hardverkerhez. Az iPon korrekt árakkal rendelkezik. Nem a legolcsóbb, de cserébe mindent egy helyen meg tudsz venni, korrekt garanciával, nagyon kiváló szállítási idővel, jó feltételekkel. Akkor mi a baj? Hát az amit már írtak is. Nekem 2x volt dolgom velük, 1x rossz procit rendeltem be, amit csak otthon vettem észre, már kibontva. Váltottam 1 mailt a "nagyfőnökkel", visszavitem másnap (ismétlem, kibontva!), kaptam egy negatívos számlát, átmentem a másik ablakhoz, kifizettem az 1000Ft -os diffit, majd hazamentem a kívánt procival. Ez meseszép volt, innentől nem is akartam máshol vásárolni.
    Aztán később vettem 1 VGA -t. Ott kezdődik, hogy használtat kaptam, ezt egy itteni PH!-s és egyben iPonos kolléga igazolta is nekem, visszakereste a nagykerből... Ez idáig nem az ő hibájuk, hanem a mocskos szemét nagykeré aki át****ta őket, és így engem is. Na jó mindegy, visszavittem, de mivel ha megmondom őszintén nekik, hogy hát srácok szar volt a kártya, melegedett, fagyott ezért szétkaptam, hogy újrapasztázzam egy 5 ezres pasztával, akkor mondják, hogy oké köszi, így már nem garis. Nem tudtam mást tenni, csak 2 héten belül elálltam a vásárlástól. Próbáltam kérni őket, hogy úgyis náluk venném a másikat is, csináljuk úgy, mint fél évvel azelőtt a procival, hogy kapok 1 negatívos számlát, és egyből le is vásárlom. DE NEM NEM NEM, mert vissza kell utalni 30 napon belül, majd akkor azt csinálok amit akarok vele. Jó, így lett, hát nekem is valami 25-30 napba tellett ez a borzalmasan bonyolult feladat, amit pl. a 220volt megoldott (mármint a visszautalást ha elálltam 1 vásárlástól) 2 darab napon belül. Na innentől kényszerültem egy sokkal kevésbé felkapott szó szerint "kiskereskedésbe" át, a hardverkerbe. De eddig minden nagyon pozitív. Garis ügyintézés szó szerint instant :DDD Beléptem a boltba, mondom, hogy ez és ez szar, hozták ki hátulról az újat és köszöntünk el. :R
    Konklúzió: számomra egyértelmű, hogy az iPon régebben kiváló, a legjobb üzlet volt, de gyanítom, hogy váltás volt a vezetőségben, vagy valahol, és azóta nagyot változott a hozzáállásuk. Sajnálatos, mert szerintem alapvetően jó szakemberek dolgoznak ott... Remélem egyszer majd visszaáll a rend / esetleg egyszeri eset volt velem dehát nem, mivel most írta krx21 is :(

    Bocsi a hosszú posztért ráadásul nevekkel. Ha kell akkor moderáljátok ki a neveket / hsz. -t :R

Új hozzászólás Aktív témák