Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    A jelenleg "savazott/imadott" jatek,nalam 0 erteku(nem a stilusom),igy ebbol kimaradok.....

    Knack kijatszva....aki ezt R&C-hoz hasonlitotta/rivalisanak titualta anno,azt no comment mellett, "ulj le,1es"re ertekelnem. Koze nincs hozza ,bar igaz ez is hasonlo stilust kepvisel,de messze nem az vagy utanzata lenne szamomra.....
    Platinazasa sosem erdekelt semminek,de ubiszezonban valszeg kap azert egy ujra tablat szimplan a jatek miatt.Boven van annyi meg a jatekban,h ujra neki alljak es raduplazzak arra a majd 13orara ami az elso kijatszas volt.....

    Sniper Elite3 .....
    Hat sok szot nem pazaroltunk anno errol a gammarol ,de En azert igy elerve az 5e ft-os kategoriat ezt is beszereztem a heten.....(van meg az apron ennyibe,ha.... ;) )
    Graf es ilyen olyan hype vagy ellen savazas ,nah az nem erdekelt ezzel kapcsolatban sem mikor elinditottam....(neten utanaolvastam picit.....hat ezt sem emeltek az egbe a pontozok :DDD ) Nah szoval belecsaptam .....haladok es ez is tetszik. (valszeg velem lesz a baj,mert 2 lehuzott gammarol irom,h tetszik.....mig a tesztek ,pontozasok....nah mind1 :D )
    Megettem 2palyat ,de mar igy a 3. kozepenel jarva is 6oram van benne....amin eddig "atgyalogoltam" azt kb 40%ban teljesitettem a jatek szerint,mert helyenkent azt sem tudtam,h eljem tul epp az adott helyzetet.En balga meg gondolkodtam az elejen,h nehezebb szinten kezdjem.....hat jobb,h nem tettem.Ettol feljebb meg 3 kategoria van,de En nem is tom,h ott meddig elnek egy elhibazott loves utan....Addig nincs gond,mig megbujva szedegeti az ember az aldozatait, viszont ha 1szer kiszurnak es indul a "kereses",akkor mar gond van......
    Ez alap,h ujrajatszast igenylo gamma szamomra.....rengeteg ora lehet/van benne,ha probaljuk tartani/teljesiteni a jatek extra elvarasat a kuldetesekben.....Amugy sok minden kihagyhato,mert nem alapkovetelmeny es befejezheto nelkule is az adott palya,ha a "fix elvarast letudjuk" azert.
    Szoval kb 8ezer jo magyar forint elkoltese utan ezen gammakra,En spec elegedett vagyok azzal amit kaptam erte. :K

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák