Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz kovsol #43584 üzenetére

    16.000Ft volt US store-on és PH fórumon (meg úgy általában magyar fórumokon) senkit nem érdekel a játék szóval felezni se nagyon tudtam volna. Kb. 5-6 éve már szinte csak fighting game-ekkel játszok - persze azért van néha kivétel -, és a legtöbbjükbe több mint 500 órát beletolok. Pl. Street Fighter 4 most azt hiszem 1500+ óránál jár összesen nálam. Türelmetlen voltam és úgy döntöttem inkább megveszem akkor a PS4 mellé, hogy legalább legyen valami játékom amivel játszani is tudok. Nem kell megértened, csak legalább ne okoskodj. :U

    (#43586) haddent: Azt jelenti, hogy átb*sztak. Úgy volt meghirdetve, hogy teljes account hozzáférés, lehet jelszót változtatni meg minden és örökre megtarthatja az accountot a vásárló a játékkal együtt, akárhányszor letöltheti. Csupa pozitív értékelése volt az eladónak úgyhogy úgy voltam vele legyen. Megvettem, belépek, elkezdem letölteni a játékot és kb. 5 percre rá (pont mikor jelszót próbáltam változtatni) egyszer csak kiírta, hogy kijelentkeztem a PSN-ről és jelentkezzek vissza. Megpróbáltam visszalépni: Hibás felhasználónév és/vagy jelszó. Az volt a vicc, hogy még be is volt ígérve, hogy "probléma esetén pénzvisszafizetés", amiért 2 napig könyörögtem de persze semmit nem kaptam. Akkor fogadtam meg, hogy az volt az utolsó ilyen vásárlásom. :U

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák