Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz jookomak #38758 üzenetére

    Sok cím jön jövőre is, így kapásból ami engem érdekel s elvileg 2015ben jön:
    Order, Bloodborn, Let it die, until dawn, deep down, ratchet and clank reboot, tearaway unfolded, volume, no mans sky, Everybody’s Gone to the Rapture, The Tomorrow Children, Persona 5, Hellblade, Rime, Uncharted is elvileg kijön jövőre.

    Most meg már kint van egy sokak által szidott autós, egy fps, egy tps, egy kreatív platformer (lbp) egy kevésbé kreatív gyerekeknek platformer (knack) meg az előző gen egyik legjobb játéka így hirtelen.

    Gt-t mindig sokáig fejlesztik. Különben is, igényes játékhoz idő kell. S azért bőven van elég exklúzív első évre... Nyilván többet akarsz, de hasonlísd a prev gen első évéhez, vagy most az xohoz, s rájössz, h nincs okod panaszra, hozza minimum azt a szintet mint a többiek. Ps2 launchról meg már ne is beszéljünk, az mi volt :D

    Én továbbra is azt mondom, hogy szuttyogjanak csak annyit amennyit akarnak a játékkal, de legyen rendben. Nem sietek sehova, most is elvagyok, sőt lemaradásban vagyok, folyamat gyúlnek a játékok s alig győzöm befejezni :D De az ilyen évente kiadjuk az "új" codot és bugfieldet, arctalan creed tipusú pénzhajhászós dologtól kivagyok. Nem kell nekem minden rögtön, minél gyakrabban, de amit kapok, az legyen minőségi. Az ilyen minden kell tipusú gamernek meg úgyis ontják a "nagy neves" kiadók évente ezerszer a rókabőröket...

Új hozzászólás Aktív témák