Új hozzászólás Aktív témák

  • mfranky

    őstag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék, hátha valaki járt már hasonló cipőben.
    KontrolFreek oldaláról rendeltem 2db terméket, még október elején, kaptam tracking numbert, kb. 21 nap volt, láttam, hogy beérkezett Mo.-ra, de meglepetésemre 2szer is "próbálta" a DHL kézbesíteni, de a megadott időpontban (ami a tracking alatt volt) egyáltalán nem volt DHL futár a címen. A munkahelyemre kértem a szállítást, ha nem is én, de valaki mindig van itt reggel fél9 és 17h között. 2szer próbálták kézbesíteni, aztán semmi...írtam a KontrolFreeknek, hogy nem kaptam meg a csomagot, erre azt mondták újraküldik, a biztonság kedvéért adjam meg a mobilszámom. Szóval nov.18-án újra feladták a csomagot, új tracking number.... A mostani szerint nov.28-án, pénteken 10:32-kor "próbálták" kézbesíteni, de megint csak itt voltam az irodába, DHL futár meg sehol....és nem is hívtak mobilon sem, hogy hol vagyok, vagy ilyesmi...
    A magyar dhl meg ló**szt se tud mondani a globalmail-es csomagokról...
    Ma is itt fogok ülni egész nap, de ha meglátom az oldalon, hogy valami kamu időpontban próbálták kézbesíteni (volt mikor hajnal 4:32 volt ott), akkor agyf*szt kapok...

    Komolyan mondom kezd már kicsit :W :W a dolog, mert még a Zavvi-s GTA V-öt sem kaptam meg, ami elméletileg meg szintén ide a melóhelyemre jönne, de az meg DPD-s...arról sincs semmi hír... :W :W

    Nem tudjátok kit lehetne elérni DHL-es GlobalMaillel kapcsolatban? :F
    :R

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Új hozzászólás Aktív témák