Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    A kontrollerrel kapcsolatban kérnék egy kis segítséget. Jelenleg két háztartásban élek, az egyikben ott egy PS5 két működő Dual Sense kontrollerrel, a másikban pedig egy PS4 egy nagyon (de nagyon!) driftelő Dual Shock 4-gyel.

    Van rá bármilyen mód, hogy a Dual Sense-et a PS4-gyel használjam? Próbáltam utána nézni, de csak egy éves infókat találtam, ami alapján nem, viszont inkább rákérdezek, mert tudom, hogy volt frissítés a kontrollerre.

    Ha nem, akkor szerintetek mi lenne a legértelmesebb (legkevésbé macerás, de mégis költséghatékony) megoldás arra, hogy tudjak PS4-en játszani? Létezik esetleg valamilyen normális, akár kábeles third party opció? Nagyon nem vagyok képben ezekkel. Eddig úgy voltam vele, hogy minden cuccomhoz csak eredeti kiegészítőket használok, de igazából kezdem kicsit unalmasnak tartoni, hogy folyamatosan DS4-gyeket vegyek baromi drágán, mert a Sony kritikán aluli minőségben gyártja őket.

    Szerk:

    Egy ilyen például jó lehet?

    [ Szerkesztve ]

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák