Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz raziel01 #275143 üzenetére

    Jaja, volt Xbox 360-am is (ráadásul a Fat, ami jobban érintett volt az RROD-ben). Leginkább az volt a baja, hogy nem bírta az alaplapi forrasztás, hogy felhevülve kikapcsolták a gépet. Lehetett moddolni, hogy a ventillátor a kikapcsolás után még 2 percig menjen (vagy még ennyi ideig a Dashboard-on hagytad hűlni és csak utána kapcsoltad ki). Később lett One-om és ott az instant-on módot csíptem, mert standby módba rakás (ami itt a "Rest Mode") után még 1-2 percig mentek a ventik (néha tovább is, de gondolom nézi a hőmérsékletet és csak egy érték alá hűtve állt le). Hiába nyerte meg a Microsoft az X360/PS3 generációt eladásokban, rohadtul megégette magát (szó szerint) ezzel a hibával. Nem csodálom, hogy az új generáció beköszöntével erre már nagyon figyelnek, hogy legyen a hűtés korrektül megcsinálva (és a hangjára is van energiájuk).
    A PS4 Pro-m viszont egyből lelövi a ventit, ezért szoktam még játék után a főképernyőn hagyni 1-2 percig és csak utána teszem Rest Mode-ba. Amúgy meg a Sony, mint vállalat pont úgy tanul, mint a Microsoft, én a fotóipar felől is ismerem a márkát. Kiderül egy tervezési hiba, ami annyira agyalágyult, hogy egyébként gondolhattak volna rá már elsőre is, de a következő generációra gatyába teszik.

Új hozzászólás Aktív témák