Új hozzászólás Aktív témák

  • headhunter86

    senior tag

    válasz ldave #270595 üzenetére

    Exkluzív címek szinte mind bejöttek. A Ghost of Tsushima már túl monoton és unalmas volt.
    Days Gone, Horizon viszont lekötött. Szóval bírom az openworld világokat, de AC széria pl. nálam dögunalom. Ha nincs jó karakterek, sztori, akkor nem fog érdekelni.
    TLoU 1-2 pl. nagy kedvenc, de God of War is. Ami számomra nagy meglepetés volt az a Final Fantasy VII Remake, nem gondoltam volna, hogy ennyire bejön.
    GTAV-öt 2x is kitoltam, Tomb Raiderekkel is elvoltam. Uncharted két új része is tetszett, régebbiek viszont már nem kötöttek le, abba is hagytam őket.
    Quantic Dreams játékait is szeretem, mondjuk Heavy Rain még kimaradt.
    FPS-t is megszoktam PS-en, bár nem sokkal játszottam, de új Metro megvolt illetve CP2077-et elkezdtem, de ilyen állapotban nem folytatom. Legutóbb EA Play keretein belül TitanFall2-t toltam ki.
    Jedi Fallen Order is tetszett, bár sztoritól nem ájultam el.
    Batman Arkham szériát is imádtam.
    Horrorból Resident Evil VII még PC-n, majd PS-en VR-ben.
    Red Dead Redemption 2 és Death Stranding is bejöttek lassú játékmenetük ellenére.
    Witcher 3 még PC-n megvolt kiegekkel együtt, élveztem.

    Szóval főleg mainstream játékok, de a jobbakból. Régebben PC-n indie játékokkal is toltam, de PS-en valahogy nem igazán kap el. Unravel megvan, de nagyon ritkán nyomom be, pedig nem olyan rossz.
    Kisebb játékok is jöhetnek, azok közül keveset ismerek. Little Nightmares-t néztem, meg anno Limbo és társaik megvolt, de ezek csak pár órás szórakozások.

    Biztos van még rakat játék, de hirtelen ezek jutottak eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

Új hozzászólás Aktív témák