Új hozzászólás Aktív témák

  • nemorino

    tag

    válasz Madwe #262580 üzenetére

    Én mmo-val játszom, gyakran vagyok partyban olyanokkal, akik nem barátaim, a barátaim körét egyébként is igyekszem szűken, 10 körül tartani. A gond az, hogy a PS barátaimmal tényleg jóban vagyok, az üzenőcsoportban privát dolgokat is megosztunk, fényképek családról stb. A jelenlegi helyzetben ha valakit behívunk partyba, mindjárt tagja lesz az üzenőcsoportnak is, nem biztos, hogy mondjuk a barátom az ikergyerekeinek születése alkalmából megosztott fotóit tavaly a jövőbeli ismeretleneknek szánta. Még nem próbáltam az új partyt, (reménykedtünk benne, hogy visszacsinálják), de ha jól olvastam csak a teljes üzenőcsoportot lehet meghívni, szóval ha csak kettesben akarunk játszani, akkor külön csoportot kell csinálni. Ha be akarunk hívni egy harmadikat, akkor, hogy a kettes felállás megmaradjon kell egy újabb, három fős üzenőcsoport is. Tele leszünk funkciótlan üzenőcsoportokkal, csak a partybehívásokra, vagy jön a nagy közös, amiben százak lesznek. Ez minden, csak nem rugalmas és könnyen kezelhető rendszer. Cserébe mit kapunk? Képek megosztását az üzenőcsoportban, ami eddig is volt, csak most már az egész party látja. Nem csodálkozok rajta, hogy olyan sokan felháborodtak, a nagy semmiért tették tönkre a PS szociális oldalát.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

Új hozzászólás Aktív témák