Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Belenéztem az újabb AC Valhalla trailer-be. Tényleg nem néz ki rosszul a játék, de félek hogy a story megint egy kalap kaka lesz. AAA játékban mióta megvan a ps4 nem láttam olyan unalmas és halott történetmesélést mint ami az Odyssey-ben volt. Pedig mi király saga-kat lehetne ebben a vikinges környezetben elmesélni...

    Ezer százalék hogy nem veszem meg egy héttel a Cyberpunk 2077 megjelenése előtt, meg amúgy is! Az Odyssey-t is megvettem day one vagy nem sokkal utána kicsit és 20 óra után úgy ráuntam, hogy rá egy évvel később vittem csak végig. Addig lement egy Hellblade, Nier, Death Stranding, Nioh meg tudja még a fene mik. Aztán leadva az elvárásaimmal elkezdtem az AC-t, felfedeztem benne, röhögtem rajta milyen gázak a dialógus, elkezdtem buildeket nézni a karihoz és egészen a végéig eljutottam. Elkezdtem az Atlantisz dlc-t, de lelki erőm nem volt már hogy folytassam, így elkezdtem más játékokat majd letöröltem 100+ óra után. Nem éreztem további késztetést hogy folytassam az Odüsszeiám. Nekem eddig hatalmas csalódás volt a legtöbb Ubisoft játék. Kettőt tudok elismerni amivel játszottam:
    - Child of Light és a Rainbow Six Siege!

    Túl hosszúak a játékaik és a legtöbbször semmi érdemi történet nincs bennük. Próbálják eladni a gameplay-el, de az meg annyira hamar unalomba fullad a változatosság hiánya miatt, hogy rossz rágondolni. Kíváncsi vagyok hogy a nagy vezetői tisztogatás után változik e valami a jövőben. Csak egy-két ember kellene aki a lelkét bele adja a játékba és nem csak a lehetséges MTX, time saver bevételei lebegnek a szemei előtt elvakítva ezzel a projekt végéig. Egy tripla A-s játék áráért ne csak szép legyen valami, hanem legyen tartalmas is, és most nem a questek mennyiségére gondolok vagy a világ méretére. Egyszer mellé fog nyúlni az Ubisoft és nagyon rá fognak förmedni a játékosok. Gyakorlatilag az Assassin szériát kinyírták ahogy van és mostmár openworld fantasy játékokat csinálnak, de a régi nevet meghagyva, mert ezt sokan ismerik. Tales of Egypt, Tales of Greece és Tales of the Nords/Viking Sagas. :U

    Nem tudom ki képes még AC játékokként tekinteni ezekre. Az Origins-ban még bele tudnám magam élni egy bérgyilkos szerepébe, de az Odyssey és Valhalla körítése ehhez már nem passzol. Zsoldos és Viking harcos. Ha valami csoda folytán mégis megvenném a Valhalla-t, akkor eszembe sem jutna lopakodni ha nem muszáj, mert egy én harcos vagyok aki fejszével vágja le az ellent, és a lore is bőven hű maradna ehhez a játékstílushoz.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák