Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz gyuribácsi88 #24537 üzenetére

    Djuree, spawn21, gyuribácsi88, HaZsolt: Köszönöm a válaszokat, látom megoszlanak a vélemények. Arra a döntésre jutottam hogy akkor veszek egy PS3-at most, és majd meglátom a PS4-et. Végül is pár hónap múlva nem buknék sokat egy használt PS3-on ahogy nézem, 40 ezertől nem hiszem lejjebb megy majd az ára.

    (#24537) gyuribácsi88: Látom nem olvastad el pontosan amit írtam. PS3 használtan játékokkal, 2 Joy-al, ~50 ezer, PS4-et oké hogy 115 körül megtudom venni de egy játék hozzá ~15 ezer, + 1 Joy még ~15, és már ott vagyok hogy majdnem 150. :)

    (#24539) krx21: Én nem úgy nézem ha veszek valamit mennyi pénzem van, hanem maximum mennyit szánok valamire. :) De inkább rajtad múlt hogy nem vettem meg akkor, mert ugye nem tudtál volna mit venni helyette...:) De amúgy nem bántam meg az 55W829B-t, ha levonjuk az ajándék hangprojektor árát ~350 ezer körül állt meg, és 5 év biztosítási gari is van rá, azaz egy jó darabig nem lesz vele gondom...A tiédre meg ugye már 1 év sincs, így nekem utólag ez jobb döntés volt így. Na meg a mostani felhozatalt nézve, ha nagyobban gondolkodsz szerintem neked sem érte volna meg még eladni, mivel nincsenek olyan jó alternatívák még./OFF]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák