Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz consono #217278 üzenetére

    Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ez a játék Switch-nek áll jobban, szerintem majd oda is fogom megvenni. A Soundtrack brutál jó. :C

    Én is úgy tudtam, hogy a MK11-ben játszható lesz a Terminator, erre lock-olva van. :F Ettől függetlenül persze próbálgatom a játékot, online még nem merem tolni, mert még szokni kell. :D De alapvetően tetszik, jó a hangulata, bár kicsit nehezebben tanulhatóak a kombók, a Dragon Ball-ban pár perc alatt elsajátítod az alapokat. De hát nem egy kategória a két játék. :)

    Kicsit OFF is lennék, szeretném tapasztalataimat megosztani a TV-vel. Röviden, eddig rohadtul bejön. :))
    Kicsit hosszabban: Kicsit bújtam a beállításokat tegnap, próbáltam kiismerni a rendszerét (Tizen), kicsit állítgattam itt-ott és a kép sokkal, de sokkal jobb lett. :Y Pedig az alap beállításoknál is seggreülős volt számomra a képvilág, de tegnap sikerült jobbat kicsikarni a TV-ből. Kicsit utánajártam miképpen érdemes beállítani a HDR-t PS-en, kicsit ezzel is játszadoztam. Előljáróban annyit ezzel kapcsolatban, hogy nem voltak úgymond elvárásaim, nem akartam bebeszélni hogy hű mennyivel szebb lesz, mint HDR nélkül. Úgy álltam neki hogy ha más nem kikapcsolom és kész. Szóval kicsit állítgattam és én úgy vettem észre, hogy a színek mintha kicsit mélyebbek lennének, különösebben a fekete és a "fényhatás" is (nem tudom, hogy érthető-e így mire gondolok) mintha más lenne, persze azoknál a játékoknál, amelyiknél játszik a HDR. Alapvetően tetszik, amit látok, de ha ezzel kapcsolatban van bármi meglátásotok, tapasztalatotok, szívesen veszem. :R A méret talán kicsit overkill (50"), de rohadt menő az ágyban fekve kényelmesen játszani úgy, hogy mindent is látok rendesen. :K

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák