Új hozzászólás Aktív témák

  • Mrdevil

    addikt

    Tegnap nyomattam estig a WD-t PS4-en, nem lett ez olyan rossz. El lehet mojolni a városban, HUNosítás jó lett, nagy örömömre, és teljes. Grafika: karakter modellek néhol pécsékok, de összességében maga a város, főleg az esti esős részekkel, elviselhető lett, persze köze nincs az anno E3-as videokhoz, de ezt már tudtuk. Autók, motorok, nem rosszak, sőt még szidták a fizikát is, hát szerintem az sem olyan rossz, egy ilyen játékhoz képest, GTA szerű, nem lesz benne egy DRIVE Club vezetés élmény. Az egész játékon érezni a sok melót, ez a sok NPC profil szinte elképesztő, mindenkinek van kb egy kis rövid pár soros élet története. Van kis fejlődési rendszer is, XP szerzés, stb. Multi részét nem nézhettem tegnap, arról nem tudok nyilatkozni. Liszenszelt autók nincsenek benne, csak hasonlók az eredetihez, bevett példa ez is, ilyen játékokban. Történet is egyenlőre jó, nem hiába akar/t ebből a UBISOFT filmet csinálni, szerintem lehetne is, egy jó kis látványos akció múvi ebből. Talán az autó/motor hangok nem igazán voltak tökéletesek. Ezek voltak az első pár órás benyomások.......
    Mondjuk azt azért nem garantálom, hogy 3-4-5 hónap múlva nem fogom eladni, mert ha vége az összes küldinek, meg talán sok mellék küldinek is, nem biztos, hogy a multi része le fog kötni sokáig, ez majd elválik.

    [ Szerkesztve ]

    -{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Új hozzászólás Aktív témák