Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    inFamous: First Light

    A Second Son után, csak elvből álltam neki. Csak mert ha már megvettem, akkor végigjátszom. HLTB szerint 4 óra (persze az az átlag). Szerencsére én 2 óra 40 perc alatt végeztem. Mondhatnám, hogy egy jó filmnek elment, de nem.

    Annyira nem fájt. Valahogy fluidabbnak éreztem a gameplay-t, de valószínűleg csak a neon képességek miatt.

    A sztori faék egyszerűségű, egy jó pillanat volt benne, amikor bedrogoznak. Sajnos nem értem, hogy ezt így miért kellett elkészíteni. Értem én, hogy DLC. De na. Semmi értelme. Semmi újdonság nincs benne, a SS-hoz képest. De legalább jóval kevesebb.

    Nem feltétlenül ajánlanám új PS tulajoknak ezt az inFamous "szériát". Ez így elmegy, hogy már a kötelező címeket letudtam. De egyébként abszolút kihagyhatóak. Vagy aztán lehet, hogy ha valaki ezekkel kezd akkor még tetszhet is neki. Nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák