Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz nemorino #194329 üzenetére

    Látom nagy rpg fan vagy, nagy pacsi, én is elsősorban rpg/jrpg játékokkal játszok. Nyárra hagytam az egyik legütősebb címet, a Divinity Original Sin II-t, szeptember óta csücsül a polcomon, de tudom mennyire jó, így előtte a "kisebb" címeket pörgettem ki. Pillars of Eternity-t nem vettem meg, pedig nagyon jó akcióba volt, 3k körül nem rég lemezesen boltban, de mindenhol azt írják, hogy a játékot megölik a több perces töltőképernyők. Van olyan, hogy a kastélyunkban egyik helyről a másikra való eljutásig 5-6 percig az ember csak töltőképernyőt bámulja :U Így én elengedtem, pedig biztos nagyon jó játék. Mondjuk a Witcher III GOTY ebben a stílusban nagyon magasra tette azt a bizonyos lécet. Az Inqusitiont én digitálisan vettem meg, mert ahogy írtad a GOTY verzió letöltő kód formájába tartalmazza a sok kieget.

    ui: Pont ezért próbálok ellenállni a TESO-nak, anno nagy WoW-os voltam, illetve Guild Wars 2-t is igen komolyan toltam, meg számtalan kisebb mmot is (Runes of Magic) Család mellett ezekre már nem lenne időm, de nagyon vonz a világa... Mondjuk hamarosan jön a Black Desert, hááát ott se kicsit fogok meginogni, az is egy pöpec mmorpg.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák