Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    Amúgy is drágán adják a ps4 használt árát.. Én mindig azt veszem, hogy ami használt, arról tessék levenni a 27%-os áfa árát, és akkor elmondhatom, hogy korrekt a dolog... Vevő eladta a tényleges ár áfa nélküli összegéért, a vásárló meg vett egy használt készüléket...
    Nos boltban zsír ujonnan a ps4 ára 119.990 Huf. Ha ennek veszem a 27%-át, akkor kapjuk meg a 32.400ft-ot... Konkrétan 119.990-32.400 = 87590Ft, de még kereskedni is akar az eladó, akkor adja 89.990 ért... Konkrétan ennyit ér egy használt ps4 ára.. Nem attól lesz használt mert mikrokarcos, hanem attól, hogy a garancia ketyeg... Fent a polcon ha nem használod is ketyeg a garancia, és azzal nem tudsz mit csinálni.

    Nos én még nem láttam 90 alatt használt ps4-et tehát ne síránkozzunk, ha tényleg piaci paprika árakat kínálnak a használt gépekért, mert sajnos nem ér többet ha megfeszülsz se. Én is voltam vevő, akkor minden ingyen kéne, és voltam eladó is, mikor tényleg nem akarok sokat bukni, de a 105-110 ezres árak a használt ps4 gépekért játék nélkül nevetségesek

    [ Szerkesztve ]

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák